Radote pigiau? Sumažinsime savo kainą!
Susisiekite pateikdami informaciją dėl konkrečios prekės ir pasiūlysime geresnę kainą

Moteriški ilgaauliai 7002

27,23 €

Paskubėkite - paskutinis šios spalvos ir dydžio vienetas!

Jūsų batai visuomet išliks kaip nauji, jei kartu užsakysite NANO dangą avalynei (14,57 € 20,62 €)!

Pateiktų išmatavimų batų dydis37
Aulo plotis viršuje34cm.
Aulo ilgis38cm.
Kulno aukštis5cm.
Platformos aukštis1cm.
Dydžių lentelė

Pažymime, kad dydžių lentelėje pateikti tik orientaciniai duomenys (skirtingų firmų dydžiai gali skirtis). Visa mūsų produkcija atitinka Europinius standartus, t.y., dydžiai nėra nei padidinti, nei pamažinti, todėl siūlome rinktis tokį dydį, kokį nešiojate dažniausiai. Jei atsitiks taip, jog dydis netiks - prekę galėsite pakeisti arba atgauti savo sumokėtus pinigus.


Moteriškos avalynės dydžiai:
Dydis3536373839404142
Cm. (vidpadis)22,5232424,5252626,527
1. Pristatymas

1.1. Iš viso galimi trys pristatymo būdai:
1.1.1. Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių (1,99 €).  Pristatymo laikas: 3-7 d. d.
1.1.2. Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą (2,99 €). Siuntinį galėsite atsiimti Jums patogiu laiku. LP EXPRESS terminalai veikia visą parą, septynias dienas per savaitę. Pristatymo laikas: 2-6 d. d.
1.1.3. Pristatymas į namus per LP EXPRESS kurjerius (3,99 €). Pristatymo laikas: 2-5 d. d.
1.2. Perkant už 70 € ir daugiau, pristatymas nemokamas.
1.3. Ne visos prekės, pateiktos el. parduotuvėje, yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje. Pasitaiko atvejų, kuomet prekes pirmiausiai turime atgabenti iš tiekėjų sandėlio Vokietijoje, dėl to siuntimas klientui (Jums) gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei nurodyta 1.1.1, 1.1.2 bei 1.1.3 punktuose (didžiausia galima paklaida - 2 d. d.).
1.4. Dėl prekių pristatymo į užsienį prašome kreiptis el. paštu info@jai24.lt.

2. Atsiskaitymo būdai

2.1. Paysera sistemoje (tinka visiems pristatymo būdams). Jums nereikia turėti sąskaitos šioje sistemoje. Su Paysera galite atsiskaityti elektroninės bankininkystės pagalba (Swedbank, SEB, Luminor (DNB, Nordea), Danske Bank ir kt.) arba kitomis mokėjimo sistemomis - MAXIMA kasose grynaisiais (būtina atsispausdinti mokėjimo kvitą), Perlo terminaluose (būtina atsispausdinti mokėjimo kvitą) ir kt.
2.2. Pasirinkus pristatymo būdą "Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą", atsiimant prekę paštomate, galima atsiskaityti kortele (paštomatas grynųjų nepriima).
2.3. Pasirinkus pristatymo būdą "Pristatymas į namus per LP EXPRESS kurjerius", atsiimant prekę, galima atsiskaityti su kurjeriu grynaisiais (kurjeris apmokėjimų kortele nepriima).
2.4. Jei pasirinksite mokėjimo būdą Paysera sistemoje, Jūsų apmokėjimo lauksime 24val. nuo užsakymo pateikimo. Jei per šį laikotarpį negausime pavedimo, Jūsų užsakymas bus atšauktas.
2.5. Pasirinkus atsiskaitymo būdą kortele LP EXRPESS paštomate arba grynaisiais kurjeriui ir neatsiėmus prekės, nors ji jau buvo išsiųsta (pvz., pateikėte užsakymą ir apsigalvojote, jog prekės Jums nebereikia), vis tiek privalėsite apmokėti siuntimo išlaidas. Tokiais atvejais susisieksime su Jumis telefonu/el. paštu ir pateiksime reikiamą informaciją mokėjimui atlikti.

3. Garantijos

3.1. Visos prekės yra visiškai naujos ir nenaudotos. Prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos. Nekokybiškos prekės nuotraukas su defektais ir užsakymo kodu atsiųskite el. paštu info@jai24.lt.
3.2. Garantija netaikoma šiais atvejais:
3.2.1. netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.);
3.2.2. atsiradusių dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo;
3.2.3. prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį;
3.2.4. natūralaus avalynės nusidėvėjimo;
3.2.5. jei prekės originali pakuotė buvo sugadinta/išmesta.

4. Keitimas/Grąžinimas

4.1. Nusipirkę netinkamo dydžio prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, netinkamo dydžio prekė yra pakeičiama į tokią pačią kito dydžio prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.2. Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.3. Nusipirkę nepatinkančią prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.4. Grąžinama prekė turi būti tokios pačios būklės kaip ją ir gavote (toje pačioje dežėje, su visais papildomais lipdukais, etiketėmis ir kt.).
4.5. Grąžinąma prekė ir jos įpakavimas turi būti tokie patys kaip juos ir gavote.
4.6. Prekes matuokitės sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad dydis netinka, nenaudokite. Iš karto pasikeiskite dydį, nes naudotos prekės atgal nėra priimamos.
4.7. Kokybiškos (netinkančios/nepatinkančios) prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų nuostatose ir sąlygose nurodytą terminą ir tik tuo atveju, jei:
4.7.1. Prekė nebuvo naudojama;
4.7.2. Prekė nebuvo sugadinta;
4.7.3. Prekė nepraradusi prekinės išvaizdos;
4.7.4. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje;
4.7.5. Nuo prekės nebuvo nuimta originali etiketė (jei tokia yra).
4.8. Grąžindami Jums pinigus, kompensuosime ir pristatymo (prekės siuntimo Jums) išlaidas, už kurias buvote sumokėję. Jei grąžinama tik dalis prekių, išlaidos už siuntimą nekompensuojamos.
4.9. Prekės grąžinimo mums išlaidas apmokate Jūs (siuntimas Lietuvos paštu + siuntos registravimas). Kuomet prekė keičiama į kitą dydį, išlaidos pasidalinamos (grąžindami prekę mokate Jūs, o mes apmokame naujos prekės išsiuntimą Jums).
4.10. Prieš siųsdami prekę/prekes atgal, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu, nurodydami savo užsakymo kodą bei kurią/kurias prekes norite keisti/grąžinti ir informuosime Jus apie tolimesnę proceso eigą.
4.11. Dovanų kuponai negrąžinami!

Dažniausiai užduodami klausimai
1. Per kiek laiko gausiu užsakytą prekę?

Prekės pristatymo laikas yra apie 2-7 d. d. Tikslus laikas kiekvienam pristatymo būdui nurodytas skiltyje Taisyklės (nuostatos ir sąlygos) -> Pristatymas.

2. Ar galima atsiskaityti grynaisiais?

Taip. Norėdami atsiskaityti grynaisiais, turite rinktis pristatymo būdą "Pristatymas į namus per LP EXPRESS kurjerius". Tokiu atveju, pinigus galėsite paduoti kurjeriui, kuomet jis pristatys prekę. Be to, galite pasirinkti mokėjimo būdą PaySera ir atsispausdinti čekį, su kuriuo galėsite sumokėti grynaisiais MAXIMA arba Perlo kasose. Išperkamuoju paštu nesiunčiame (neteikiame galimybės atsiskaityti Lietuvos pašto skyriuose grynaisiais).

3. Kokie galimi pristatymo būdai ir kiek jie kainuoja?

Visi pristatymo būdai nurodyti skiltyje Taisyklės (nuostatos ir sąlygos) -> Pristatymas.

4. Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Visi atsiskaitymo būdai nurodyti skiltyje Taisyklės (nuostatos ir sąlygos) -> Atsiskaitymo būdai.

5. Ar taikote savo prekėms garantiją?

Taip. Visos garantijos sąlygos nurodytos skiltyje Taisyklės (nuostatos ir sąlygos) -> Garantijos.

6. Ką daryti, jei netiks užsakytų prekių dydis arba netenkins jų kokybė?

Tokiu atveju, prekes galima grąžinti atgal arba pakeisti į kitas tokias pačias, tik kito dydžio. Visos keitimo/grąžinimo sąlygos nurodytos skiltyje Taisyklės (nuostatos ir sąlygos) -> Keitimas/Grąžinimas.

7. Ar galite pateikti konkrečių batų vidpadžio dydį?

Ne. Vidpadžių nematuojame ir konkrečių išmatavimų neteikiame. Norėdami sužinoti, kokį dydį turėtumėte pirkti, pasinaudokite mūsų dydžių lentele. Atminkite, jog dydžių lentelėje pateikti tik orientaciniai duomenys. Visa mūsų avalynė atitinka Europinius standartus, t.y., dydžiai nėra nei padidinti, nei pamažinti, todėl siūlome rinktis tokį dydį, kokį nešiojate dažniausiai. Jei atsitiks taip, jog dydis netiks - prekę galėsite pakeisti arba atgauti savo sumokėtus pinigus.

8. Kur galėčiau pasimatuoti mane  dominančius batus?

Deja, kol kas turime tik el. parduotuvę, todėl tokios galimybės nėra.

9. Noriu gauti siuntą į LP EXPRESS paštomatą, tačiau vykdant užsakymą nematau galimybės pasirinkti konkretaus paštomato. Ką daryti?

Mes automatiškai parenkame artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą. Jei šis sprendimas netinka, vykdant užsakymą, papildomuose komentaruose galima nurodyti konkretų paštomatą, į kurį norima gauti prekes.

10. Kodėl puslapyje nėra prekių arba nerodo jų nuotraukų?

Naktimis iš Sekmadienio į Pirmadienį, iš Antradienio į Trečiadienį ir iš Ketvirtadienio į Penktadienį atliekami katalogo atnaujinimo darbai. Dėl šios priežasties, vėlai vakare arba anksti ryte galite nematyti pilno prekių katalogo arba kai kurių nuotraukų. Tokiu atvjeu, prašome apsilankyti mūsų el. parduotuvėje šiek tiek vėliau.

Panašios prekėsKlienčių atsiliepimai

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!