Facebook pixel

Aukštakulniai

(Filtruoti)

Radote pigiau? Sumažinsime savo kainą!

Aukštakulniai bateliai

Aukštakulniai bateliai yra moteriškiausia avalynės rūšis. Turbūt kiekviena moteris savo spintoje surastų vienokio ar kitokio stiliaus aukštakulnius. Aukštakulniai bateliai dažnai yra pasirenkami kaip avalynė specialioms progoms, kuomet norima pasipuošti. Tačiau dalis moterų aukštakulnius renkasi ir kiekvienai dienai. Aukštakulniai internetu yra skirtingų stilių, todėl rasite ir skirtų ypatingoms progoms, ir kasdienai. Aukštakulniai bateliai yra pamilti žemaūgių panelių ir moterų, tačiau puikiai tinka ir aukštesnėms damoms.

Klasikiniai aukštakulniai internetu tiks kiekvienai klasikinio stiliaus gerbėjai. Dažniausiai jie pasižymi gana žemu ir plačiu kulnu, todėl yra idealūs kiekvienai dienai, nes kojos su jais ne taip pavargsta. Klasikiniai aukštakulniai bateliai gali  būti įvairių spalvų, tačiau optimaliausias variantas yra rinktis juodos arba kūno spalvos batelius, nes būtent šių spalvų avalynė yra lengviausiai derinama su visomis drabužių ar aksesuarų spalvomis.

Aukštakulniai internetu dažniausiai pritaikyti šiltesniam sezonui. Todėl mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daug aukštakulnių, kurie yra atviru priekiu – tai idealus pasirinkimas šiltiems orams ir vasaros sezonui. Tuo tarpu aukštakulniai bateliai uždaru priekiu puikiai tiks ne tik vasarai, bet ir pavasario arba rudens dienai.

Aukštakulniai bateliai kiekvienam moteris stiliui prideda žavumo ir elegancijos. Tokio tipo batai dažnai pasirenkami ypatingiausioms gyvenimo progoms, šventėms ar tiesiog tuomet, kai norima pasipuošti. Jei klasikiniai aukštakulniai internetu nedomina, pas mus rasite aukštakulnių batelių, kurie bus įvairiausių spalvų, raštų, ant labai aukšto ar smailaus kulno.

„Duokite merginai porą aukštakulnių ir ji užkariaus pasaulį“, – yra sakiusi žavioji, legendinė Marilyn Monroe. Ir iš tikrųjų, tai išskirtinis batų tipas, pritaikytas savimi pasitikinčiomis, stiprioms ir elegantiškoms moterims. Aukštakulniai bateliai gali būti randami beveik kiekvienos moters spintoje, todėl jei dar neišsirinkote savo ypatingų batelių – nieko nelaukite. Aukštakulniai internetu atitiks kiekvienos moters lūkesčius ir taps neatskiriama stilingo įvaizdžio dalimi.

Žavitės aukštakulniais, bet vis dar nepripratote jų avėti? Viskas įmanoma! Pradžiai Jums tiks aukštakulniai bateliai žemu ir platesniu kulnu. Kad būtų dar patogiau, galite rinktis aukštakulnius su platforma priekinėje dalyje. Stenkitės avėti juos kuo dažniau, praktikuokitės vaikščioti namuose. Net nepastebėsite, kaip greitai aukštakulniai bateliai taps Jūsų kiekvienos dienos palydovu, o kitą sezoną jau galėsite rinktis aukštesnius ir su jais vis tiek jausitės komfortiškai!

Blogas
 • Kaip išsirinkti bėgimo batelius?
  Kaip išsirinkti bėgimo batelius?
  Orai jau pro truputį šiltėja, tas vis daugiau žmonių pradeda sportuoti lauke ir renkasi bėgimą, tačiau neapleidžia ir sporto salių. Nutarėme Jums parašyti įrašą, kuriame supažindinsime Jus su bėgimo bateliais ir į ką būtina atkreipti dėmesį, juos...
 • Kaip vizualiai sumažinti savo pėdą?
  Kaip vizualiai sumažinti savo pėdą?
  Dažnas aukštas žmogus turi didelę pėdą ir turi rinktis didelius batus. Didelė pėda neturėtų būti kompleksas, tai turėtų būti savaime suprantamas dalykas. Norime padėti savo klientams jaustis patogiai dėl savo išvaizdos ir pamatyti, kaip jų...
 • Batų priežiūros priemonės
  Batų priežiūros priemonės
  Jei jau pradėjote pavasarinę tvarką namuose, siūlome pasirūpinti ir savo batų priežiūra ir tvarka. Elektroninėje parduotuvėje Jai24.lt galite rasti didelį batų priežiūros priemonių pasirinkimą. Pas mus galite rasti NANO dangą, batų kempinę,...
 • Aktyvaus laisvalaikio avalynė ir apranga
  Aktyvaus laisvalaikio avalynė ir apranga
  Artėjant pavasariui dauguma žmonių pradeda aktyviau gyventi - pradeda sportuoti sporto salėse, vykti į gamtą, parkus. Aktyviam laisvalaikiui yra būtina patogi laisvalaikio avalynė ir apranga.Tiek sportui, tiek laisvalaikiui patogi avalynė yra...

Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)