Facebook pixel
Aktyvaus laisvalaikio avalynė ir apranga

Aktyvaus laisvalaikio avalynė ir apranga

Artėjant pavasariui dauguma žmonių pradeda aktyviau gyventi - pradeda sportuoti sporto salėse, vykti į gamtą, parkus. Aktyviam laisvalaikiui yra būtina patogi laisvalaikio avalynė ir apranga. 

Tiek sportui, tiek laisvalaikiui patogi avalynė yra ypač svarbi. Dažniausiai aktyviam laisvalaikiui žmonės renkasi kedus. Jų forma yra 2 rūšių - žemi ir aukšti, su žemu ir aukštesniu auliuku. Žemi kedai yra puikus pasirinkimas šiltuoju metų sezonu - pavasarį ir vasarą, o aukštus kedus žmonės dažniausiai renkasi rudenį, nes jie suteikia daugiau apsaugos nuo vėjo ir šalčio, dažnai jie turi pašiltinimą. Taip pat aktyviam laisvalaikiui dažnai renkamasi bėgimo batelius, turistinius batus, treniruočių batus - priklausomai nuo to, koks laisvaikio praleidimo būdas yra patraukliausias žmogui. 

Sportinė apranga taip pat yra labai svarbi, kad leidžiant laisvalaikį jaustume komfortą ir nesijaustume suvaržyti. Rekomenduojame rinktis laisvą, nevaržančią judesių aprangą. Vyrams rekomenduojame rinktis treningines kelnes ir džemperį ar marškinėlius, moterims - sportines tampres, sportinę liemenėlę ir džemperį ar sportinę palaidinę. Labai svarbu, kad drabužiai būtų kokybiški, pagaminti iš kuo natūralesnių medžiagų, pavyzdžiui, iš medvilnės. Jei norite, kad drabužis būtų tamprus, rinkitės drabužius, kurių medžiagos sudėtyje yra elastano. Siūlome rinktis Nike Dri-Fit technologijomis pasiūtus drabužius, kurie nesukelia prakaitavimo, o kaip tik padeda jo išvengti. Esant vėsesniems orams, rekomenduojame atkreipti dėmesį į termo rūbus, kurie palaikys Jūsų kūno šilumą ir neleis Jums sušalti, termo rūbus galite rinktis iš šių prekinių ženklų: 4F, Nike, Viking, Alpinus. Renkantis lauko aprangą, pavyzdžiui, striukes ar paltus, reiktų atkreipti dėmesį, kad medžiaga būtų atspari vandeniui ir nepraleistų vėjo, turėtų kapišoną. 

Mūsų el. parduotuvėje taip pat galima rasti krepšinio ir futbolo batelius. Sportiniai krepšinio bateliai yra aukštesniu aulu, kad čiurna būtų stipriau apsaugota nuo išnirimų, taip pat turi geresnę amortizaciją, jie prisitaiko prie žaidėjo greičio ir kojos krypties pokyčio. Kadangi krepšinio bateliai yra populiariausių gamintojų ir pasižymi aukšta kokybe puikiai tiks tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Pagrindiniai krepšinio batelių gamintojai Nike ir Nike Jordan, Adidas, Under Armor. Futbolo bateliai yra skirtingų rūšių, vieni skirti žaisti ant dirbtinės ar natūralios žolės lauke esančiame stadione, dar kiti skirti salės futbolui. Juos, kaip ir krepšinio batelius, gali rinktis tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Pagrindiniai futbolo batelių prekių ženklai – Adidas, Nike, Puma ir Joma.

Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms siūlome didelį asortimentą sporto prekių. Kiekvienos sporto šakos ar aktyvaus laisvalaikio gerbėjai atras sau patinkančią avalynę ir aprangą.

Palikti komentarą

* Saugos kodas
Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)