Facebook pixel
Kaip vizualiai sumažinti savo pėdą?

Kaip vizualiai sumažinti savo pėdą?

Dažnas aukštas žmogus turi didelę pėdą ir turi rinktis didelius batus. Didelė pėda neturėtų būti kompleksas, tai turėtų būti savaime suprantamas dalykas. Norime padėti savo klientams jaustis patogiai dėl savo išvaizdos ir pamatyti, kaip jų ypatumai daro juos išskirtinius.

Daug žymių moterų turi dideles pėdas. Pavyzdžiui, Oprah Winfrey, Uma Thurman ir Whoopi Goldberg batų dydis yra 11, pagal JAV lentelę. Legendinės Audrey Hepburn batų dydis buvo 10,5, pagal JAV lentelę.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, jei norite, kad jūsų pėdos atrodytų mažesnės. Prieš kalbant apie batų tipus, dėl kurių pėdos gali atrodyti mažesnės, svarbu žinoti, kad nors dėl daugelio šių batų stilių pėdos atrodys mažesnės ir trumpesnės, jos taip pat atrodys šiek tiek platesnės.

Rinkitės batus su apvalesniu priekiu, o ne smailiu. Tai gana akivaizdu. Batai su smailiais priekiais gali net mažą dydį dėvinčius žmonės atrodyti kaip turinčius didesnes pėdas. Kadangi jie yra labai prigludę, smailūs batai labiau tinka siauresnėmis pėdomis. Jei norite, kad jūsų pėdos atrodytų plonesnės, tai jums tinkamas smailių batų pasirinkimas. Tačiau, jei jums labiau rūpi pėdų ilgis, rinkitės batus su apvaliu priekiu.

Rinkitės aukštakulnius. Žinoma, kad negalite (ar nenorite) visą dieną vaikščioti su aukštakulniais, tačiau gera žinia yra ta, kad nebūtina avėti batų aukštais ir plonais kulnais, kad atrodytumėte mažesnėmis pėdomis. Stambūs ir platūs kulniukai tinka taip pat gerai ar net geriau. Galite rinktis net platformas.

Rinkitės batus su mažomis atviromis angomis. Avint basutes, kurios atidengia didžiąją dalį pėdų, jos atrodys didesnės. Taip pat nesirinkite ir basučių, kurių viršuje yra itin daug medžiagos. Geriausias pasirinkimas būtų pasirinkti batus su maža anga prie kojų pirštų.

Pagalvokite apie tamsias spalvas. Kaip ir su drabužiais, tamsių spalvų batai vizualiai padarys jūsų pėdas mažesnes nei ryškių spalvų ar pastelinių spalvų batai. Jei nenorite, kad visą garderobą sudarytų tik juodi batai, galite naudoti spalvų “blokavimo” techniką, kad pasiektumėte tą patį efektą. Pavyzdžiui, pirkite batus, kurių priekis yra skirtingos spalvos, nei pagrindinė bato spalva.

Jei jūsų pėdos yra didesnės nei vidutinės, jums gali būti sunku rasti stilingus, gerai atrodančius bei tinkančius batus. Parduotuvėje Jai24.lt rasite didelių dydžių batų, taip pat rasite universalios avalynės - kuri tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Palikti komentarą

* Saugos kodas
Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)