Facebook pixel
Batų priežiūros priemonės

Batų priežiūros priemonės

Jei jau pradėjote pavasarinę tvarką namuose, siūlome pasirūpinti ir savo batų priežiūra ir tvarka. Elektroninėje parduotuvėje Jai24.lt galite rasti didelį batų priežiūros priemonių pasirinkimą. Pas mus galite rasti NANO dangą, batų kempinę, dezodorantą, valomasias putas, avalynės modeliavimo putas.

NANO DANGA. Siūlome išbandyti naujausios nano technologijos pagrindu paremtą dangą (impregnantą) avalynei ir tekstilei. Skirtas glotniai, nubuko, zomšo odoms ir tekstilei (netinka lakuotiems paviršiams). Nano technologijos dėka, preparatas panaudojimo metu susismulkina iki mikroskopinių lašelių ir priglunda prie atskirų medžiagos pluoštelių. To dėka, jie tampa atsparūs drėgmei ir įvairiam purvui!

NANO dangos privalumai:
● 200 ml pakanka padengti 6-8 poras batų;
● efektas išlieka net 12 mėnesių!;
● tinka bet kokios rūšies, visų tipų avalynei; drabužiams; baldams ir kt. (išskyrus
lakuotą odą);
● itin paprasta naudoti – tiesiog reikia nuvalyti ir nusausinti medžiagos paviršių,
apipurkšti ir palaukti 15min.;
● medžiaga visiškai nepakinta – išlaiko orginalią išvaizdą ir oro pralaidumą;
● nano danga nesuteikia jokio specifinio kvapo, neturi neigiamo cheminio poveikio.

SHOE STRETCH avalynės modeliavimo putos. Suminkština odą, daro ją labiau elastinga, ko dėka avalynė prisitaiko prie pėdos formos. Šalina skausmą sukeliantį avalynės ankštumą. Tinka visiems odos tipams. Naudojimo būdas: gerai pakratyti. Apipurkšti ankštumo pojūtį sukeliančią vietą avalynės viduje. Preparato efektyvumui padidinti reikia dar drėgną avalynę apauti ir joje vaikščioti. Ketinant putas panaudoti, rekomenduojama papurkšti jas mažai matomoje avalynės vietoje ir patikrinti ar preparatas nenublukina odos. Flakonas su slėgiu, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, bei nuo aukštesnės kaip 50°C temperatūros.

CLEANING FOAM valomosios putos zomšui, nubukui, tekstilei, normaliai ir riebaluotai odai. Tinka sportiniams drabužiams ir aprangai su klimatine membrana. Išsaugo odos minkštumą ir jos pralaidumo orui savybes. Šalina purvą, druskos dėmes bei suteršimus galimus išvalyti be tirpiklių panaudojimo. Preparatas atgaivina spalvas, rekomenduojamas odos priežiūrai.

Batų kempinė NEUTRAL PERFECT SHINE. Batų kempinė NEUTRAL PERFECT SHINE padeda išlaikyti batua švarius ir blizguis. Bespalvė. Gali būti naudojama batams, pagamintiems iš tikros ir sintetinės odos. Blizgančios odos efektas gaunamas trinant batų paviršių su kempinėle.

Batų dezodorantas avalynei KAPS SHOE DEO – dezodorantas avalynei panaikina bakterijas ir pašalina nemalonų padų kvapą. Švelniai vėsina padus, gaivina ir sukelia jų nuovargio išnykimo pojūtį. Įspėjimas: flakonas su slėgiu, jame – degios dujos. Nenaudoti arti ugnies, saugoti nuo saulės spindulių. Neperdurti, nedeginti flakono net preparatą sunaudojus. Saugoti odą ir akis. Saugoti nuo vaikų.

Naudojant visas šias priemones, avalynė išliks kaip nauja dar ilgiau ir suteiks Jums taip reikiamo konforto ir patogumo.

Komentarai (1)

  • Birutė
    Parašyta 2022-12-11, 15:59:13
     / 

    Sveiki O kur striukės nuolaida.?Lauksim pavasario.

Palikti komentarą

* Saugos kodas
Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)