Facebook pixel

Rankinės moterims


Radote pigiau? Sumažinsime savo kainą!

Rankinės internetu

Išsirinkite rankinę, su kuria jausitės savimi, kuri bus patogi ir praktiška. Mūsų interneto svetainėje rasite didelį pasirinkimą: įvairaus dydžio rankinės, pagamintos iš eko odos ar medžiaginės, rankinės per petį, kuprinės, krepšiai, skirtingų stilių delninės.

Rankinės moterims – ne tik puošmena, bet ir praktiškas aksesuaras

Kai kurie stilistai pataria nešioti rankinę, kuri Jums labiausiai patinka, per daug nesistengiant įtikti šiuolaikinei madai. Kiekviena moteris turi vidinį balsą, kuris geriau nei kas kitas pataria, kokios formos, dydžio ir spalvos rankinė jai geriausiai tinka. Stengiamės, kad kiekviena dailiosios lyties atstovė atrastų sau mielą aksesuarą, todėl mūsų internetinėje svetainėje rankinės yra labai įvairios. Jos yra skirtingų spalvų ir dydžių, jaunatviško ar klasikinio dizaino, medžiaginės ir eko odos, su užtrauktukų papuošimais, metalinėmis detalėmis, siuvinėtos, dekoruotos kutais. Moteriškos rankinės ne tik puošia, bet ir turi savo praktinę paskirtį. Pagalvokite, kokius daiktus reikės nešioti ir kiek skyrelių norėtumėte turėti rankinėje, o atsižvelgdamos į tai, išsirinkite sau tinkamiausią.

Rankinės per petį niekada neišeina iš mados

Kartais norisi jaustis patogiai ir nevaržomai. Tokiu atveju, Jums gali patikti universalios rankinės per petį, kurias taip pat galima nešti rankose, nes jos turi atskiras rankenas. Jeigu apsisprendėte, kad norite tokio tipo rankinės, pagalvokite, kurioje vietoje ji turėtų kaboti ir atitinkamai pasirinkite dirželio ilgį. Moteriškos rankinės per petį niekada neišeina iš mados, jos yra mėgstamos įvairaus amžiaus moterų. Jeigu Jums patinka jaunatviškas, nerūpestingas stilius, rinkitės spalvingą, medžiaginę, siuvinėtą ar kitomis detalėmis dekoruotą rankinę. Jeigu norite sukurti nepamirštamą, solidų įvaizdį, Jums tiks klasikinės, vienos spalvos rankinės per petį, turinčios minimalius papuošimus.

Kuprinės – mėgstančioms laisvę panelėms ir damoms

Kaip gera, kai rankose nereikia nieko laikyti, galima jas susikišti į kišenes, laisvai naršyti savo mobiliajame telefone. Šiais privalumais džiaugsitės, jeigu turėsite kuprinę. Kuprinės moterims suteikia galimybę jaustis laisvai ir komfortiškai, tuo pačiu jos nenuspaudžia vieno peties, neiškreipia stuburo. Eidamos gatve norite būti pastebėtos? Tokiu atveju Jums turėtų patikti ryškios raudonos ar oranžinės spalvos aksesuaras. Moteriškos kuprinės dera tiek jaunai ir žavingai panelei, tiek elegantiškai damai, tereikia pasirinkti norimą formą, spalvą ir dydį.

Krepšiai – praktiškas pasirinkimas visoms moterims

Mūsų siūlomi krepšiai yra ne tik praktiški, talpūs, bet ir stilingi, originalūs. Jie puikiausiai tinka nešioti kasdienai, darbe ar laisvalaikiu. Labai patogu vakare, grįžtant iš darbo įsimesti pakelį pieno ar kelis vaisius į rankinę! Nereikia nešti su savimi atskiro maišelio. Todėl krepšiai visais laikais lieka vienas iš populiariausių kasdieninių moters aksesuarų. Kartu juos galima priderinti prie savo drabužių spalvos ir stiliaus. Moteriški krepšiai tinka įvairiems metų laikams. Šiltesniu oru rinkitės lengvesnio audinio, šviesių spalvų, o žiemą – eko odos, tamsiai mėlynos, juodos ar rudos spalvos krepšius.

Grakščios ir elegantiškos moteriškos delninės

Delninės – tai aksesuaras, kuris atlieka puošiamąją paskirtį. Jos reikalingos išskirtinėms progoms, vakarienei, vestuvėms, šventei ar pokyliui. Delninės moterims yra dažnai derinamos prie drabužių ir avalynės. Galbūt jau turite bilietą į spektaklį ir išsirinkote suknelę, o delninės vis dar nerandate? Mūsų elektroninėje parduotuvėje jos yra įvairių spalvų, jaunatviško, originalaus ar klasikinio stiliaus. Ttikrai rasite derančią prie savo naujosios suknelės.

Delninė pravers, net jei dabar neplanuojate dalyvauti šventėje. Juk nežinote, kas bus rytoj... Kad nereikėtų verstis per galvą, kai netikėtai būsite pakviesta vakarienės, turėkite savo spintoje klasikinio stiliaus delninę, kuri derės prie Jūsų puošnių drabužių.Vidutinis 4.8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 250 skirtingų atsiliepimų!
4.8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)