Facebook pixel

Suknelės internetu

(Filtruoti)

Radote pigiau? Sumažinsime savo kainą!

Suknelės moterims

Moteriškos suknelės – pats moteriškiausias drabužis, o be stilingos suknelės net ir sunku įsivaizduoti moters įvaizdį. Tai viena plačiausių drabužių kategorijų mūsų internetinėje parduotuvėje. Suknelės moterims yra neatsiejama tiek šventinio stiliaus, tiek kasdienybės dalis. Stilingos suknelės visada atras ypatingą skyrių moters spintoje ir gyvenime. Suknelės internetu turi labai platų asortimentą ir tinka tiek skirtingoms progoms, tiek skirtingiems metų sezonams. Suknelės vasarai yra vienos populiarių, tačiau tai puikus drabužis visiems sezonams. Dar vienas didžiulis pliusas – suknelės internetu Jai24.LT yra ganėtinai žemomis kainomis. Būtent stilingos suknelės ir tuo pat metu pigios suknelės yra tikrai reikalingos kiekvienai merginai ir moteriai.

Moteriškos suknelės dažniausiai tapatinamos su šiltuoju metų sezonu, tačiau puikiai tinka ir šaltuoju metų laiku. Suknelės moterims pagamintos iš storesnės medžiagos arba derinamos su kitais viršutiniais rūbais – puiki apranga tiek žiemai, tiek rudeniui. Megztos stilingos suknelės moterims taip pat puikiai tiks, kuomet norite pasipuošti šaltuoju metu.

Vis dėlto, dažniausiai moteriškos suknelės siejamos su šiltojo sezono rūbais. Vasarinės suknelės – tai puikus pasirinkimas karštomis dienomis, kuomet norisi dėvėti kuo mažiau drabužių ir džinsus palikti spintos gilumoje. Pigios suknelės vasarai dažniausiai yra pagamintos iš plonos, lengvos medžiagos, jų stilius gali būti įvairus. Taip pat vasarinės suknelės turi didelį dydžių ir spalvų pasirinkimą. Prie šiltojo sezono suknelių priskiriamos ir ilgos suknelės. Ilgos suknelės vasarai labiausiai tinka aukštoms moterims ir merginoms. Jos derinamos prie įvairiausių stiliaus batų. Vasarai, kuomet vyrauja karšti orai, rekomenduojame rinktis suknelę trumpomis rankovėmis, ar suknelę ant petnešėlių. Ilgos suknelės moterims kartais būna ir ilgomis rankovėmis – tokios puikiai tiks, kuomet oras yra vėsesnis, ankstyvą rudenį ar vėlyvą pavasarį. Vasarinės suknelės moterims dažniausiai yra nevaržančios judesių, laisvos, lengvos medžiagos, todėl jos puikiai tinka kiekvienai dienai.

Juoda maža suknelė – būtinas rūbas kiekvienos merginos ar moters spintoje. Turbūt visos esate girdėjusios apie šią suknelę ir bent kartą gyvenime ją dėvėjusios. Tai yra niekada nepabostančios, stilingos suknelės. Jos yra puikus klasikinės suknelės pavyzdys. Tokios klasikinės suknelės moterims dažniausiai pasižymi minimalistiniu dizainu ir juoda spalva. Klasikinės suknelės tiks visoms progoms. Tai puikus drabužis ne tik kasdienai, bet ir ruošiantis į pasimatymą ar į ypatingą šventę. Klasikinės suknelės moterims gali būti derinamos su įvairių spalvų bateliais ar aksesuarais. Ideali avalynė prie klasikinės suknelės – klasikiniai aukštakulniai.

Puošnios suknelės Jums tiks idealiai, jei paprasto ar klasikinio dizaino, kasdieninės suknelės moterims nėra tai, ko ieškote. Dažniausiai puošnios suknelės yra skirtos ypatingoms progoms, tokioms kaip vestuvės, gimtadieniai ar išleistuvės. Prie puošnių suknelių gali būti priskiriamos proginės suknelės. Proginės suknelės pasižymi išskirtinėmis detalėmis ir įvairiausiais papuošimais. Jos dažnai sukombinuotos iš skirtingų medžiagų. Proginės suknelės tikrai nėra pati patogiausia apranga, tačiau tai nepamainoma puošnaus įvaizdžio dalis. Puošnios suknelės geriausiai derinamos su aukštakulniais. Proginės suknelės labai išskirtinės, dažnai ryškesnių spalvų, su papildomomis detalėmis, todėl prie jų labai atidžiai ir atsakingai derinkite aksesuarus ir avalynę, kad bendras įvaizdis nebūtų per daug perkrautas ir detalės neužgožtų Jūsų stilingos suknelės. Proginės suknelės ir puošnios suknelės būna įvairaus ilgio. Vakarinės suknelės dažnai yra puošnios suknelės iki žemės. Kaip ir visos kitos ilgos suknelės, taip ir ilgos vakarinės suknelės labiausiai tinka aukštesnio ūgio merginoms ir moterims. Vakarinės suknelės pasižymi ne tik tuo, kad yra ilgos, tačiau taip pat tai labai puošnios suknelės. Jos dažnai papuoštos blizgučiais ar karoliukais. Vakarinės suknelės, kaip ir visos proginės suknelės, tinka ypatingoms šventėms. Vakarinės suknelės geriausiai dera su klasikiniais aukštakulniais.

Turbūt daugelis iš Jūsų esate pagalvojusios, kad būtent moteriškos suknelės yra tie drabužiai, kurių nebus per daug. Stilingos suknelės internetu puikiai tiks visoms norinčioms ne tik pasipuošti ar atnaujinti savo drabužių garderobą, bet ir sutaupyti.

Blogas
 • Pavasarinių spindulių belaukiant...
  Pavasarinių spindulių belaukiant...
  Vis dažniau džiuginantys saulės spinduliai primena, kad pavasaris jau čia pat! Ir nors tikra žiema šiemet aplenkė Lietuvą, su nekantrumu laukiame šiltojo sezono ir jau pusmetį užsitęsusio rudens pabaigos. Su pavasariu atkeliauja ne tik gražesni...
 • Stebuklingas kalėdinių dovanų metas
  Stebuklingas kalėdinių dovanų metas
  Ar tik mums atrodo, kad tik prasidėję 2019 metai jau eina į pabaigą? Lieka vos šiek tiek daugiau nei mėnesis iki metų galo, o dar mažiau – iki bene didžiausių metų švenčių. Ir po truputį visi pradeda ruoštis šventėms: parduotuvių vitrinos ir...
 • Misija: prisijaukink rudenį ir pokyčius
  Misija: prisijaukink rudenį ir pokyčius
  Ruduo įgauna pagreitį ir nors dar tik spalio pradžia vasariški karščiai jau atrodo tolima praeitis. Tuo labiau, kai ir rugsėjis mūsų tikrai nelepino savo auksine šiluma. Spintose vasarinius drabužius ir basutes keičia rudeniniai megztiniai ir...
 • Kasdienės ir nekasdienės kelionės
  Kasdienės ir nekasdienės kelionės
  Keliauti – viena iš mano aistrų. Anksčiau maniau, kad esu namisėda ir keliauju tik ištikus reikalui. O iš tiesų anksčiau tiesiog savęs nepaklausiau, ar mėgstu keliauti, ar man tai patinka. Kitaip tariant, keliavau nesąmoningai. Kviečia keliauti –...

Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)