Facebook pixel
Kokie batai bus populiariausi 2022 metais?

Kokie batai bus populiariausi 2022 metais?

Su 2022 metų pradžia atkeliavo ir naujos mados. Socialiniuose tinkluose ir mados renginiuose jau galima pastebėti šių metų tendencijas. Šiais metais batai bus labai svarbi aprangos ir stiliaus detalė ir pagyvins bet kokią aprangą! Kokie batai bus populiariausi 2022 metais?

 

Aulinukai. Žiema jau įpusėjo, tačiau aulinukų slėpti į spintas oras dar neleis. Aulinukai yra itin universalūs - juos galima avėti tiek žiemą, tiek rudenį ar pavasarį ar net vėsesnę vasaros dieną. Rudenį buvo populiarūs aulinukai, turintys grubią platformą. Jie ir toliau išlieka populiarūs ir madingi šią žiemą ir pavasarį - tik šiais metais siūloma rinktis aulinukus ar ilgaaulius su dar didesne ir grubesne platforma.

 

 Aulinukai

 

Ugg stiliaus batai. Ugg batai vėl grįžta į madą! Šį sezoną ypač madingi batai trumpesniu auliuku, minimalistinio dizaino ugg. Jie būtinai turi papildyti garderobą, kol žiema dar nesibaigė.

 

Ugg stiliaus batai

 

Kaubojiški batai. Į mados tendencijų topus grįžta kaubojiški batai. Kuo jie yra išskirtinesni - tuo geriau! Madinga rinktis išskirtinės spalvos kaubojiškus batus - violetinės, rožinės, ryškiai žalios ar metalo spalvos, blizgančius. Kaubojiški auliniai ar ilgaaauliai dažnai būna padekoruoti įvairiomis juostelėmis ar raštais - nebijokite rinktis batų su dekoracijomis.

 

 Kaubojiški batai

 

Aukštakulniai plonu kulniuku. Į madą grįžtą aukštakulniai plonu kulniuku - galbūt tai ir nėra pati patogiausia avalynė, bet niekas neabejoja, kad tai yra klasika. Aukštakulnius galima derinti tiek prie sijonų, suknelių, kelnių ar net sportinės aprangos, laisvalaikio kostiumėlių. Taip pat populiarūs ir aukštakulniai siauru priekiu.

 

 Aukštakulniai

 

Balerinos bateliai. Balerinos bateliai lygiu padu - ir vėl madoje. Patys paprasčiausi bateliai tinka prie įvairiausių derinių - nuo sijonų iki džinsą. Net neabejotina, kad balerinos - vieni patogiausių batų pavasariui!

 

 Balerinos

 

Batai ir basutės su geometrinės formos kulnais. Pavasarį ir vasarą bus madingi įvairių spalvų batai ir basutės su geometrinių formų kulnais ar plaformomis. Kulnai gali būti tiek stambūs, grubūs, tiek ploni, tačiau kuo įdomesnės ir išskirtinesnės formos.

 

 Bateliai ir basutės

 

Guminės klumpės. Klumpės, panašios į "Crocs" yra madingos 2022 metais. Šio stiliaus avalynę madinga derinti su storomis, ilgesnėmis kojinėmis. Šią avalynę žmonės dažniausiai avi pavasarį bei vasarą.

 

Guminės klumpės 

 

Kedai. Kalbant apie kedus, šiais metais bus populiarios net kelios jų rūšys. Sportbačiai grubiu padu vis dar liks madingi, tačiau juos po truputį keis sportbačiai su auliuku, primenantys krepšinio kedus. Taip pat populiarūs bus vintažiniai kedai, vėl grižta 90-ųjų mados. Bus populiaru avėti "lyčiai neutralius", universalius kedus.

 

 Kedai

 

Nauji metai yra puiki priežastis atsinaujinti garderobą, o turint omenyje 2022 metų tendencijas - tai padaryti bus būtina, nes vėl sugrįžo keli trendai iš 90-ųjų ir vėlyvesnių 2000-ųjų.

Palikti komentarą

* Saugos kodas
Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)