Facebook pixel
Stebuklingas kalėdinių dovanų metas

Stebuklingas kalėdinių dovanų metas

Ar tik mums atrodo, kad tik prasidėję 2019 metai jau eina į pabaigą? Lieka vos šiek tiek daugiau nei mėnesis iki metų galo, o dar mažiau – iki bene didžiausių metų švenčių. Ir po truputį visi pradeda ruoštis šventėms: parduotuvių vitrinos ir pagrindinės miestų gatvės puošiasi lemputėmis, o mus vis dažniau aplanko mintis apie kalėdines dovanas. Ir nors ši šventė tikrai ne apie dovanas, bet retas kuris apsieina be jų. Kaip nepasimesti tarp tokios didžiulės pasiūlos ir išrinkti praktiškas, jaukias ir vertingas dovanas artimiesiems neišleidžiant daug pinigų? Šiandien mes Jums nusprendėme pateikti keletą kalėdinių dovanų idėjų, kurios viliamės praskaidrins ir palengvins Jūsų pasiruošimą šventėms. 

  

Vienos dovanos – užteks! Skamba keistai, tiesa? Juk dažnai prie kūčių ar Kalėdų stalo susirenka ne tik šeima, bet ir dalis giminių, su metais žmonių vis daugėja, o su tuo ilgėja ir sąrašas, kam tas dovanas reikės įteikti. Todėl siūlome susitarti tarpusavyje, kad atvyksite su viena dovana už tam tikrą sumą. Dovana turėtų būti universali, kad tiktų tiek moterims, tiek vyrams, tiek paaugliams, tiek senjorams. Susirinkę tiesiog išsitraukite lapelius ant kurių bus nurodyta kam tą dovaną turėtumėte įteikti. Gal atrodo kiek sudėtinga išrinkti tokią dovaną, bet galimybės yra neribotos, kiek tik Jūs galite sugalvoti. Keli mūsų pasiūlymai:

 

Maistas. Valgomos dovanos yra universaliausias dalykas. Riešutai, kalėdiniai imbieriniai sausainiai, karšto šokolado rinkinys, džiovinti vaisiai ir dar daug daug variantų. Tiek kiek patys sugalvosite!

Dovanų čekiai. Gan pabodusi idėja, bet taip pat labai universali, ypač kai nežinai kam reikės dovanoti dovaną. Masažai, drabužių ar avalynės parduotuvės, SPA paslaugos, bilietai į teatrą ar kiną. Yra labai daug skirtingų galimybių! Gražiai įpakavus tai gali tapti puikia dovana, kuri suteiks laisvės gavėjui išsirinkti tai, ko jis labiausiai nori!

Šiltos dovanos. Vilnonės kojinės, šlepetės, pirštinės ar šalikai. Žiemai – tobuli pasirinkimai. Siūlome rinktis žemiškų spalvų, universalius dydžius, kad tiktų bet kuriam šeimos nariui.

   

Kad keitimasis turint vieną dovaną būtų paprastesnis – galite išsitraukti vardą to žmogaus, kuriam dovaną turėsite dovanoti. Susitikti visiems ir traukti popierinius lapelius sunku ir neturite tam laiko ir galimybių? Internete yra ne vienas tinklapis, kuris Jums padės išsitraukti vardus net nesusitikus, tiesiog reikės įrašyti vardą, elektroninio pašto adresą ir visi gausite pranešimus, kam dovaną turėsite dovanoti! Tai labai geras būdas ne tik giminių tarpe, bet ir didelėse draugų kompanijose. Galite nusistatyti biudžetą ir netgi įvardinti dalykus, kuriuos pageidautumėte gauti. Dovanų idėjų sąrašas tokiu atveju dar labiau prasiplečia, ir be jau įvardintų dovanų galite padovanoti tai ko nori Jūsų draugas. Taip pat lengviau išrinkti dovaną, nes žinote, ką tas žmogus konkrečiai mėgsta. Idėjų begalė: skanėstai, knygos, megztiniai, rankinės ir papuošalai, kvepalai ir bet kas, kas Jūsų nuomone patiks gavėjui!

  

Ir vis dėlto, retai apsieiname be dovanų savo artimiausiems: vaikams, tėvams, antrosioms pusėms. Neretai jiems dovanos ir būna pačios vertingiausios, tačiau kad ir kiek artimas yra žmogus, ne visada pavyksta sugalvoti, ką jam padovanoti. Visi žmonės skirtingi ir dėl to, ypač dovanojant dovaną artimajam, norisi, kad dovana atitiktų asmens pomėgius ir poreikius. Paprasčiausias būdas – tiesiog paklausti, gal žmogus nori kažko, bet neleidžia sau to įsigyti. Nors tokia dovana nebus labai originali ir tikrai labai nenustebins gavėjo, bet ji tikrai bus labai laukta ir norima. Kad būtų kiek asmeniškiau visada galite pridėti ranka užrašytą nuoširdų atviruką ar savo pagamintą skanėstą. Kur kas sunkiau išrinkti dovaną, kai paklausus sulauki atsakymo „nežinau“. Tokiu atveju geriausia yra įsiklausyti ką dažniausiai kalba žmogus, gal jis yra minėjęs apie savo norus, tačiau jie nebuvo išreikšti tiesiogiai. Klausykite ir galbūt tiesiog neapgalvota mintis Jus užves ant teisingo dovanų ieškojimo kelio. Galbūt kada prie vakarienės stalo mama prasitars, kad įdomiai atrodo tam tikra receptų knyga ar apsipirkimo metu prasitars, kad norėtų naujos piniginės. Galbūt dukra pasidalins, kad internete matė naujus stilingus batus. Ar galbūt artima draugė ar partneris pakvies kartu keliauti į koncertą, Jūs atsisakysite, bet bilietai į konkrečiai tą koncertą gali tapti puikia staigmena ir netikėta kalėdine dovana. Klausykite ir įsiklausykite apie ką kalba artimieji ir dovaną išrinkti bus kur kas lengviau.

  

Pačių gamintos dovanos – nėra nieko jaukiau ir mieliau, nei žinojimas, kad gautą dalyką gamino tavo artimas žmogus. Pačių gamintos dovanos gali tikti tiek keičiantis draugų ar giminių kompanijoje, tiek patiems brangiausiems žmonėms. Galbūt mokate megzti ir galite numegzti šaliką, pirštines ar vilnones kojines? O galbūt mokate siūti ir įsigiję gražios medžiagos galite pasiūti daugkartinį dovanų maišelį? Tokia dovana ne tik bus iš visos širdies, nes ją gaminsite patys, bet ir gavėją paskatins keisti įpročius ir gyventi bent šiek tiek tvariau. Jei talento ar laiko rankdarbiams pritrūko – iškepkite imbierinių sausainių arba imbierinį namelį, padekoruokite jį taip, kaip Jums atrodo gražiausiai! Štai ir variantas skaniai, praktiškai ir labai kalėdinei dovanai! Na, o jei vis dėlto gaminti, siūti ar megzti nenorite, dovanas siūlome įsigyti ne tik iš didžiųjų pardavėjų, bet ir iš vietinių gamintojų. Gruodis – kalėdinių mugių mėnesis, prekybos centruose ar didžiųjų miestų centrinėse aikštėse prie eglutės tikrai rasite daug originalių dovanų iš vietinių gamintojų. Taip praskaidrinsite ne tik dovanos gavėją, bet ir paremsite vietinį gamintoją. Na, o jeigu laiko ir noro vaikščioti po muges ir prekybos centrus stinga – visada išgelbėti gali internetinės parduotuvės. Apsipirkdami internetu išvengsite kamščių, didelio srauto žmonių ir lengvai palyginsite prekių kainas taip išsirinkdami geriausią variantą. Internetas beribis ir visagalis, todėl ir prekių pasirinkimas internetu – didžiulis. Nuo aksesuarų, rankiniųdrabužių ar batų iki dovanų čekių, maisto produktų, kvepalų ir namų apyvokos prietaisų. Tikrai rasite viską ko reikia!

  

Labai viliamės, kad bent keletą kalėdinių idėjų Jūs panaudosite arba kad paskaičius aplankė mintys, kokias kalėdines dovanas dovanoti artimiesiems. Raginame jau dabar pradėti galvoti apie dovanas, nes laikas skrieja žaibišku greičiu ir net nespėsite pastebėti, kaip Kalėdos netikėtai pasibels į Jūsų gyvenimus. Geriau dovanomis pasirūpinti iš anksto, kad paskutinėmis dienomis prieš šventes nereikėtų stovėti spūstyse prie prekybos centrų. Geriau paskutines dienas prieš Kalėdas praleiskite kartu su šeima.

 

Na ir pabaigai, visų svarbiausia prisiminkite – Kalėdos nėra vien apie dovanas, blizgučius ir vartojimą. Tai ramybės, susikaupimo ir apmąstymo laikas, buvimas su namiškiais ar su senai sutiktais draugais. Taip pat gruodis – paskutinis metų mėnuo. Šį mėnesį paskirkite gražioms akimirkoms, kurios įprasmintų visus metus. Šį nuostabų laikotarpį išnaudokite visapusiškai besimėgaudami supančiu jaukumu ir neįsisukite į šventinės karštinės sūkurį. Šventės praeis, dovanos bus padovanotos ir su laiku užsimirš, o prisiminimai, nuotykiai, laikas kartu dar ilgai šildys Jus žiemos vakarais.

  

Gražių ir jaukių švenčių linkėdama Jai24.LT komanda.

Palikti komentarą

* Saugos kodas
Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)