Facebook pixel

Svarbi informacija dėl koronaviruso (COVID-19) situacijos

1. Pažymime, kad atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, mūsų el. parduotuvės veikla vyksta įprastu režimu.

2. Atsižvelgiant į tai, kad koronavirusas ant paviršių išlieka daugiausiai 2-3 dienas, informuojame, jog prekių užsakymas iš mūsų įmonės yra visiškai saugus ir grėsmės užsikrėsti virusu nekelia (pandemijos laikotarpiu prekes pristatome per 5-10 darbo dienų). Atvirkščiai, esamoje situacijoje rekomenduotina nesilankyti fizinėse parduotuvėse bei prekybos centruose, o būtinų prekių įsigyjimą atlikti internetu.

3. Siekiant sumažinti fizinį kontaktą tarp žmonių, rekomenduojame vengti Lietuvos pašto skyrių ir rinktis pristatymą per kurjerius arba paštomatus.

4. Renkantis tarp LP EXPRESS ir Omniva paštomatų, rekomenduojame LP EXPRESS. Karantino laikotarpiu pastebėtas didesnis Omniva siuntų vėlavimas, nei LP EXPRESS.

5. Primename, kad siuntas siunčiant ir gaunant paštomatais, išvengiama artimo kontakto su kurjeriu ar kitu žmogumi. Didžioji dalis paštomatų yra įrengti lauke, atvirose vietose, o tai taip pat maksimaliai sumažina socialinio kontakto tikimybę. Viena iš svarbiausių priemonių, siekiant išvengti viruso plitimo, – kuo dažniau plauti rankas. Ja vadovaujasi visi mūsų el. parduotuvės darbuotojai bei bendradarbiaujančios įmonės. Taip pat, visose pristatymo tarnybų patalpose ir automobiliuose yra dezinfekcinio skysčio. Juo kiekvienas kurjeris papildomai dezinfekuoja rankas pristatydamas siuntas į paštomatus. Kurjeriai taip pat dezinfekuoja visus paštomatų paviršius – tiek liečiamuosius ekranus, tiek dureles – kas kartą jais naudodamiesi. Jie dirba su vienkartinėmis pirštinėmis, kurios yra keičiamos iš karto aptarnavus paštomatą. Visi paštomatai turi bekontakčio atsiskaitymo būdą, tačiau, siekiant maksimaliai išvengti bet kokio galimo kontakto, naudojantis paštomatu klientams siūlome mūvėti pirštines.

6. Remiantis aukščiau nurodytais argumentais, visas keičiamas ar grąžinamas siuntas taip pat rekomenduojame išsiųsti per paštomatus.

7. Įspėjame, kad dėl susiklosčiusios nepaprastos situacijos, užsakymai gali vėluoti ir pristatymas užtrukti ilgiau (papildomai iki 1-5 darbo dienų). Prašome įvertinti dedamas pastangas esamoms rizikoms pašalinti ir išlikti sąmoningiems bei ramiems.

8. Pasikeitus esminiams situacijos aspektams, šio puslapio turinys bus atnaujintas, pateikiant el. parduotuvės lankytojams ir klientams visą svarbiausią informaciją. Kai (jei) pasieksime tokį lygį, jog teks sustabdyti prekybą, visi „Į krepšelį“ mygtukai svetainėje bus išjungti ir puslapis veiks katalogo rėžimu.

9. Paskutinį kartą keista: 2020-10-06 20.17 val.


Blogas
 • Kaip išsirinkti bėgimo batelius?
  Kaip išsirinkti bėgimo batelius?
  Orai jau pro truputį šiltėja, tas vis daugiau žmonių pradeda sportuoti lauke ir renkasi bėgimą, tačiau neapleidžia ir sporto salių. Nutarėme Jums parašyti įrašą, kuriame supažindinsime Jus su bėgimo bateliais ir į ką būtina atkreipti dėmesį, juos...
 • Kaip vizualiai sumažinti savo pėdą?
  Kaip vizualiai sumažinti savo pėdą?
  Dažnas aukštas žmogus turi didelę pėdą ir turi rinktis didelius batus. Didelė pėda neturėtų būti kompleksas, tai turėtų būti savaime suprantamas dalykas. Norime padėti savo klientams jaustis patogiai dėl savo išvaizdos ir pamatyti, kaip jų...
 • Batų priežiūros priemonės
  Batų priežiūros priemonės
  Jei jau pradėjote pavasarinę tvarką namuose, siūlome pasirūpinti ir savo batų priežiūra ir tvarka. Elektroninėje parduotuvėje Jai24.lt galite rasti didelį batų priežiūros priemonių pasirinkimą. Pas mus galite rasti NANO dangą, batų kempinę,...
 • Aktyvaus laisvalaikio avalynė ir apranga
  Aktyvaus laisvalaikio avalynė ir apranga
  Artėjant pavasariui dauguma žmonių pradeda aktyviau gyventi - pradeda sportuoti sporto salėse, vykti į gamtą, parkus. Aktyviam laisvalaikiui yra būtina patogi laisvalaikio avalynė ir apranga.Tiek sportui, tiek laisvalaikiui patogi avalynė yra...

Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)