Facebook pixel
VASAROS IŠPARDAVIMAS
Akcijos pabaigos laikmatis

Svarbi informacija dėl koronaviruso (COVID-19) situacijos

1. Pažymime, kad atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, mūsų el. parduotuvės veikla vyksta įprastu režimu.

2. Atsižvelgiant į tai, kad koronavirusas ant paviršių išlieka daugiausiai 2-3 dienas, informuojame, jog prekių užsakymas iš mūsų įmonės yra visiškai saugus ir grėsmės užsikrėsti virusu nekelia (prekes pristatome per maždaug 5 darbo dienas). Atvirkščiai, esamoje situacijoje rekomenduotina nesilankyti fizinėse parduotuvėse bei prekybos centruose, o būtinų prekių įsigyjimą atlikti internetu.

3. Siekiant sumažinti fizinį kontaktą tarp žmonių, nuo 2020-03-16 14.00 val. el. parduotuvėje išjungiami pristatymo būdai į pašto skyrius ir per Omniva kurjerius, paliekant galimybę prekes gauti tik per LP EXPRESS ir Omniva paštomatus arba per LP EXPRESS kurjerius. Visgi, rekomenduojame rinktis pristatymą per paštomatus. Beje, su kurjeriais nebus galimybės atsiskaityti grynaisiais pinigais – bus galima susimokėti tik kortele. Kurjerinis pristatymas – tik lauke. Siekiant palaikyti saugų atstumą, LP EXPRESS kurjeriai siuntas gavėjui atiduoda tik lauke. Prašome atvykus kurjeriui, išeiti siuntą atsiimti lauke. Vietoje parašo – asmens dokumentas. Atsiimant siuntą nebereikia pasirašyti. Vietoje to, LP EXPRESS kurjeris prašo per saugų atstumą parodyti asmens dokumentą, nuo kurio nusirašo 5 paskutinius skaičius. Kad procesas būtų greitesnis, asmens dokumentą prašome pasiruošti iš anksto.

4. Renkantis tarp LP EXPRESS ir Omniva paštomatų, rekomenduojame LP EXPRESS. Karantino laikotarpiu pastebėtas didesnis Omniva siuntų vėlavimas, nei LP EXPRESS.

5. Primename, kad siuntas siunčiant ir gaunant paštomatais, išvengiama artimo kontakto su kurjeriu ar kitu žmogumi. Didžioji dalis paštomatų yra įrengti lauke, atvirose vietose, o tai taip pat maksimaliai sumažina socialinio kontakto tikimybę. Viena iš svarbiausių priemonių, siekiant išvengti viruso plitimo, – kuo dažniau plauti rankas. Ja vadovaujasi visi mūsų el. parduotuvės darbuotojai bei bendradarbiaujančios įmonės. Taip pat, visose pristatymo tarnybų patalpose ir automobiliuose yra dezinfekcinio skysčio. Juo kiekvienas kurjeris papildomai dezinfekuoja rankas pristatydamas siuntas į paštomatus. Kurjeriai taip pat dezinfekuoja visus paštomatų paviršius – tiek liečiamuosius ekranus, tiek dureles – kas kartą jais naudodamiesi. Jie dirba su vienkartinėmis pirštinėmis, kurios yra keičiamos iš karto aptarnavus paštomatą. Visi paštomatai turi bekontakčio atsiskaitymo būdą, tačiau, siekiant maksimaliai išvengti bet kokio galimo kontakto, naudojantis paštomatu klientams siūlome mūvėti pirštines.

6. Remiantis aukščiau nurodytais argumentais, visas keičiamas ar grąžinamas siuntas taip pat rekomenduojame išsiųsti per paštomatus.

7. Įspėjame, kad dėl susiklosčiusios nepaprastos situacijos, užsakymai gali vėluoti ir pristatymas gali užtrukti ilgiau (iki 1-5 darbo dienų). Prašome įvertinti dedamas pastangas esamoms rizikoms pašalinti ir išlikti sąmoningiems bei ramiems.

8. Pasikeitus esminiams situacijos aspektams, šio puslapio turinys bus atnaujintas, pateikiant el. parduotuvės lankytojams ir klientams visą svarbiausią informaciją. Kai (jei) pasieksime tokį lygį, jog teks sustabdyti prekybą, visi "Į krepšelį" mygtukai svetainėje bus išjungti ir puslapis veiks katalogo rėžimu.

9. Paskutinį kartą keista: 2020-05-11 12.50 val.


Blogas
 • Pavasarinių spindulių belaukiant...
  Pavasarinių spindulių belaukiant...
  Vis dažniau džiuginantys saulės spinduliai primena, kad pavasaris jau čia pat! Ir nors tikra žiema šiemet aplenkė Lietuvą, su nekantrumu laukiame šiltojo sezono ir jau pusmetį užsitęsusio rudens pabaigos. Su pavasariu atkeliauja ne tik gražesni...
 • Stebuklingas kalėdinių dovanų metas
  Stebuklingas kalėdinių dovanų metas
  Ar tik mums atrodo, kad tik prasidėję 2019 metai jau eina į pabaigą? Lieka vos šiek tiek daugiau nei mėnesis iki metų galo, o dar mažiau – iki bene didžiausių metų švenčių. Ir po truputį visi pradeda ruoštis šventėms: parduotuvių vitrinos ir...
 • Misija: prisijaukink rudenį ir pokyčius
  Misija: prisijaukink rudenį ir pokyčius
  Ruduo įgauna pagreitį ir nors dar tik spalio pradžia vasariški karščiai jau atrodo tolima praeitis. Tuo labiau, kai ir rugsėjis mūsų tikrai nelepino savo auksine šiluma. Spintose vasarinius drabužius ir basutes keičia rudeniniai megztiniai ir...
 • Kasdienės ir nekasdienės kelionės
  Kasdienės ir nekasdienės kelionės
  Keliauti – viena iš mano aistrų. Anksčiau maniau, kad esu namisėda ir keliauju tik ištikus reikalui. O iš tiesų anksčiau tiesiog savęs nepaklausiau, ar mėgstu keliauti, ar man tai patinka. Kitaip tariant, keliavau nesąmoningai. Kviečia keliauti –...

Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)