Facebook pixel

Svarbi informacija dėl koronaviruso (COVID-19) situacijos

1. Pažymime, kad atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, mūsų el. parduotuvės veikla vyksta įprastu režimu.

2. Atsižvelgiant į tai, kad koronavirusas ant paviršių išlieka daugiausiai 2-3 dienas, informuojame, jog prekių užsakymas iš mūsų įmonės yra visiškai saugus ir grėsmės užsikrėsti virusu nekelia (pandemijos laikotarpiu prekes pristatome per 5-10 darbo dienų). Atvirkščiai, esamoje situacijoje rekomenduotina nesilankyti fizinėse parduotuvėse bei prekybos centruose, o būtinų prekių įsigyjimą atlikti internetu.

3. Siekiant sumažinti fizinį kontaktą tarp žmonių, rekomenduojame vengti Lietuvos pašto skyrių ir rinktis pristatymą per kurjerius arba paštomatus.

4. Renkantis tarp LP EXPRESS ir Omniva paštomatų, rekomenduojame LP EXPRESS. Karantino laikotarpiu pastebėtas didesnis Omniva siuntų vėlavimas, nei LP EXPRESS.

5. Primename, kad siuntas siunčiant ir gaunant paštomatais, išvengiama artimo kontakto su kurjeriu ar kitu žmogumi. Didžioji dalis paštomatų yra įrengti lauke, atvirose vietose, o tai taip pat maksimaliai sumažina socialinio kontakto tikimybę. Viena iš svarbiausių priemonių, siekiant išvengti viruso plitimo, – kuo dažniau plauti rankas. Ja vadovaujasi visi mūsų el. parduotuvės darbuotojai bei bendradarbiaujančios įmonės. Taip pat, visose pristatymo tarnybų patalpose ir automobiliuose yra dezinfekcinio skysčio. Juo kiekvienas kurjeris papildomai dezinfekuoja rankas pristatydamas siuntas į paštomatus. Kurjeriai taip pat dezinfekuoja visus paštomatų paviršius – tiek liečiamuosius ekranus, tiek dureles – kas kartą jais naudodamiesi. Jie dirba su vienkartinėmis pirštinėmis, kurios yra keičiamos iš karto aptarnavus paštomatą. Visi paštomatai turi bekontakčio atsiskaitymo būdą, tačiau, siekiant maksimaliai išvengti bet kokio galimo kontakto, naudojantis paštomatu klientams siūlome mūvėti pirštines.

6. Remiantis aukščiau nurodytais argumentais, visas keičiamas ar grąžinamas siuntas taip pat rekomenduojame išsiųsti per paštomatus.

7. Įspėjame, kad dėl susiklosčiusios nepaprastos situacijos, užsakymai gali vėluoti ir pristatymas užtrukti ilgiau (papildomai iki 1-5 darbo dienų). Prašome įvertinti dedamas pastangas esamoms rizikoms pašalinti ir išlikti sąmoningiems bei ramiems.

8. Pasikeitus esminiams situacijos aspektams, šio puslapio turinys bus atnaujintas, pateikiant el. parduotuvės lankytojams ir klientams visą svarbiausią informaciją. Kai (jei) pasieksime tokį lygį, jog teks sustabdyti prekybą, visi „Į krepšelį“ mygtukai svetainėje bus išjungti ir puslapis veiks katalogo rėžimu.

9. Paskutinį kartą keista: 2020-10-06 20.17 val.


Blogas
 • Avalynė aktyviam laisvalaikiui
  Avalynė aktyviam laisvalaikiui
  Atėjusi vasara su savimi atneša ir geresnį orą, todėl jei dar nepradėjote, pats metas pradėti sportuoti. Puiki vieta sportui yra ne tik sporto salė, bet ir laukas. Vieni populiariausių būdų sportuoti – bėgiojimas, futbolas, krepšinis, viso kūno...
 • Kokius kedus rinktis 2021 metais?
  Kokius kedus rinktis 2021 metais?
  Artėjant pavasariui vienas iš populiariausių avalynės pasirinkimų tampa sportiniai batai. Kedai – vienas universaliausių pirkinių, kurį galite įsigyti prieš naują sezoną! Jie puikia pasitarnaus ne tik pavasarį, bet ir vasarą ar rudenį, o su...
 • Batų priežiūra ir tvarkymas
  Batų priežiūra ir tvarkymas
  Metų pradžia yra puikus metas susitvarkyti, ypač jei nespėjote to padaryti iki senųjų metų pabaigos. Tvarka svarbi visuose namuose, taip pat nederėtų pamiršti ir drabužių spintų ar batų lentynų. Šiandien pasidalinsime su Jumis patarimais kaip...
 • Pasidaryk pats: ADVENTO KALENDORIUS
  Pasidaryk pats: ADVENTO KALENDORIUS
  Artėja gruodis, miestas puošiasi lemputėmis, parduotuvių lentynose atsiranda vis daugiau kalėdinių prekių, tarp jų ir advento kalendorių. Tačiau šiandien pasiūlysime Jums keletą advento kalendorių idėjų, kurias galite įgyvendinti patys ir taip...

Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)